www.krakow.3bb.ru [НАШИ В ПОЛЬШЕ!!!]

Объявление

Внимание!!! Не регистрироваться на форуме на почту mail.ru!!!


Редактор изображений Pixlr

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » www.krakow.3bb.ru [НАШИ В ПОЛЬШЕ!!!] » Мероприятия » Niepowtarzalny klimat Białorusi w Krakowie - Koncert TODARa - 25 lipca


Niepowtarzalny klimat Białorusi w Krakowie - Koncert TODARa - 25 lipca

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Klub Muzyczny UNDERWORLD i Białoruska Alternatywa w Krakowie zaprasza na koncert

ZMICIER WAJCIUSZKIEWICZ (Todar)

Niepowtarzalny klimat Wolnej Białorusi!

25 lipca 2009
godzina: 20:00

klub muzyczny UNDERWORLD
ul. Dietla 50, Kraków

http://ba.org.pl/wajciuszkiewicz550.jpg

Szczegóły oraz sample muzyczne na www.ba.org.pl

Zmicier Wajciuszkiewicz “Todar” – multiinstrumentalista, charyzmatyczny wykonawca, od wielu lat jedna z najważniejszych osobowości białoruskiej niezależnej sceny muzycznej. Był związany z zespołem "Pałac" i kilkoma formacjami grającymi muzykę inspirowaną folkiem (m.in. współtwórca i lider zespołu Kriwi). Jest także kompozytorem muzyki filmowej, współtwórcą projektów niezależnej białoruskiej sceny muzycznej m.in. znanego w Polsce i w Europie Narodnego Albomu oraz Ja naradziłsia tut. Wśród jego zainteresowań poczesne miejsce zajmuje też współczesna poezja białoruska. Ma w sobie także olbrzymią dawkę i moc ducha Wschodu, echa Wysockiego i wrażliwośc Anny German

W ubiegłym roku na zlecenie UNICEF przygotował program i płytę z kołysankami dla dzieci. Swoją muzykę wraz z zespołem Kriwi prezentował w klubach i na festiwalach m.in. w Niemczech, Polsce, Słowenii, Francji i Szwecji. WZ Orkiestra (Wschód–Zachód Orkiestra) – powstała w Mińsku w 2001 roku. Najważniejszymi jej realizacjami muzycznymi są Kram z zabawkami oraz cykl muzyczny do wierszy m.in. Uładzimira Karatkiewicza, znakomitego poety białoruskiego. Zespół czerpie inspirację z białoruskiego folku, motywów muzycznych ludów i narodowości zamieszkujących niegdyś i dzisiaj tereny Białorusi, multikulturowego tygla Wschodniej Europy.

+1

2

BA  спс за инфо, кому то пригодится =)

вход вроде 15

п.с. хорошо что в Краке двигаются в этом плане)

0

3

кто нить ходил?

0


Вы здесь » www.krakow.3bb.ru [НАШИ В ПОЛЬШЕ!!!] » Мероприятия » Niepowtarzalny klimat Białorusi w Krakowie - Koncert TODARa - 25 lipca